Susisiekite: +37067599344
  • 30Kg Europox Z epoksidinis gruntas grindų sistemoms
Populiari
Prekė yra sandėlyje

Prekės kodas: rstpz3

Turimas kiekis: Turime. 1 - 4 Dienų Pristatymas

text_location Lenkija

Gamintojas: Eurostep

Prekė yra sandėlyje Vilniuje

Europox Z - tai dviejų komponentų epoksidinis gruntas, naudojamas epoksidinių grindų sistemose. Jį sudaro epoksidinė derva ir kietiklis, kurių maišymo santykis yra 1A : 0,33B. Šis epoksidas, naudojamas kaip pirminis epoksidinių grindų gruntinis sluoksnis ant betono, cemento ar epoksidinių paviršių. Epoksidinis gruntas sutvirtina padengtus paviršius ir saugo nuo dulkių. Europox Z taip pat naudojamas paviršių impregnavimui ir puikiai tinka pagrindo įtrukimų bei kitų pažeidimų remontui. 

Privalumai:

 Idealus sukibimas su pagrindu

 Atsparumas spaudimui ir trinčiai

 Atsparus cheminiams ir mechaniniams poveikiams

 Greitas reagavimas 

 Universaliai pritaikomas

Panaudojimo būdai:

 Kaip epoksidinis gruntas betono pagrindams, cementiniams skiediniams, epoksidinėms dangoms

 Pirminiam gruntavimui visų tipų epoksidinių ir poliuretaninių dangų sistemoms

 Kaip remontinis užpildas arba sutvirtinamoji paviršiaus medžiaga

€298.00
+0.10 € taros mokestis / vnt.

Medžiagos paruošimas:

Europox Z epoksidas sudarytas iš dviejų sudedamųjų dalių: epoksidinės dervos ir kietiklio. Prieš naudojimą, epoksido komponentai turi būti gerai sumaišyti. Išmaišymo kokybė daro tiesioginę įtaką galutinio darbo rezultato kokybei. Komponentų kiekis pakuotėje yra paruoštas naudojimui atitinkamu santykiu, todėl maišant svarbu pilnai supiltiti abi sudedamasias dalis. SVARBU: norint medžiagos komponentus naudoti dalimis, būtina pasverti ir naudoti atitinkamus kiekius sudedamųjų dalių, kad išlaikyti proporcingumą (maišymo proporcijos nurodytos etiketėje). Jokiu būdu nebandyti pagreitinti ar sustiprinti reakcijos, didinant kietiklio kiekį mišinyje. Maišant, svarbu naudoti tinkamą maišymo priemonę, kurios sukimosi dažnis ne didesnis nei 400 kartų per minutę. Medžiagas rekomenduojama maišyti 2-3 minutes. Sumaišius, gauta masė yra paruošta naudojimui.

Paviršiaus paruošimas:

Prieš liejant Europox Z epoksidinį gruntą svarbu tinkamai paruošti paviršių ant kurio bus liejama danga. Svarbu užtikrinti, kad paviršius yra švarus, be dulkių nuosėdų, lygus, nesutrūkinėjęs ir tvirtas. Taip pat svarbu įsitikinti, kad ant jo nėra purvo, tepalų, aliejų ar kitų chemikalų nuosėdų, nes tai gali sukelti cheminę komponentų reakciją ir paveikti darbo eigą. Jeigu dengiamas paviršius turi įtrūkimų ar yra suskilinėjęs, prieš liejant epoksidines grindis, jis turi būti sutaisytas ir išlygintas. Paviršiaus tvirtumas turi būti > 20 N/mm^2.

 

Techninės charakteristikos

Spalva Bespalvė
Naudojimo proporcija A:B 1,000 : 0,33
Epoksido skystumas po išmaišymo 15min (20°C temperatūroje)
Kietėjimo laikotarpis 8h (20°C temperatūroje)
Epoksido kiekis / kvad. metrui 0,3 – 0,4 kg/m^2
Tankis

Komponentas A - 1,15 g/cm3

Komponentas B - 1,04 g/cm3

Klampumas

Komponentas A - 2200 mPa*s (20°C temperatūroje)

Komponentas B - 400 mPa*s (20°C temperatūroje)

 

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink