Susisiekite: +37067599344

Betono priedai

Polipropileno pluoštas Ignis, esantis betoninėse sienose, kolonose, tuneliuose, gerokai padidina jų priešgaisrines charakteristikas. Gaisro atveju polipropileno plaušeliai ištirpsta ir taip betone atsiranda mikro kanalai, per kuriuos iš betono pašalinamas spaudimas ir drėgmė. Taip išvengiama betono sproginėjimo ir betono gaminys išlieka nepakitusios struktūros bei nepraranda savo savybių.

€3.49

Polipropileno mikrofibra Crackstop sumažina betono trūkinėjimo galimybę pirminėje betono stingimo stadijoje, taip pat prailgina betono paviršiaus ir betono gaminių tarnavimo laiką. Galimi plaušelių ilgiai 3mm, 6mm, 12mm, 18mm ir 13/19mm mišinys.

€3.49

Polipropileno fibra Durus skirta pakeisti plačiai naudojamą plieninę fibrą bei armatūros tinklus siekiant atpiginti gelžbetonio armavimą bei pagerinti armavimo savybes. Galimi ilgiai nuo 30mm iki 55mm. Polipropileno fibra įmaišyta į betoną, puikiai pasiskirsto visame betono sluoksnyje ir sudaro 3D tinklą.

€5.45

Polipropileno fibra Durus EasyFinish skirta betoninių grindų armavimui. Ji  puikiai tinka grindų paviršiams, kurie yra įtrinami pabarstais (parkavimo aikštelės, sandėliai, garažai, kt.).  Lyginant su analogiškais produktais, galima sumažinti numatytą kiekį polipropileno fibros viename kubiniame metre betono.

€6.39
Rašyk
Skambink